Jak donoszą hiszpańskie media, na Camp Nou rozpoczęła się operacja „Luis Suareza”. Władze Barcelony chcą dołożyć wszelkich starań, by podczas letniego okna transferowego sprowadzić do klubu napastnik Liverpoolu i reprezentacji Urugwaju.
Z informacji „Mundo Deportivo” wynika, że Barcelona zgłosiła się już po Suareza i obecnie prowadzi w jego sprawie bardzo zaawansowane negocjacje. Nieoficjalnie mówi się o tym, że Katalończycy są w stanie zaoferować za Urugwajczyka 85 milionów euro + Alexisa Sancheza w ramach wymiany.
Suarez to aktualnie jeden z najlepszych napastników na świecie. W poprzednim sezonie rozegrał on w Premier League 33 spotkania, w których strzelił 31 goli i zanotował na swoim koncie 12 asyst.
O tym w jaki świetnej formie znajduje się snajper Liverpoolu, mogliśmy się przekonać także podczas trwającego mundialu. Suarez w trakcie meczu z Anglią strzelił dwa gole i przedłużył szanse swojej reprezentacji na awans do 1/8 finału.
Real Madryt obserwuje pomocnika. To piłkarz z Serie A
Real Madryt monitoruje rynek transferowy w poszukiwaniu wzmocnień na nowy sezon. Na radarze Królewskich znalazł się zawodnik jednego z włoskich zespołów.