Po bardzo dobrej rundzie jesiennej w barwach bydgoskiego Zawiszy, Adrian Błąd znów zaczął być łączony z Zagłębiem Lubin. Wszystko wskazuje jednak na to, że Błąd resztę sezonu spędzi w Bydgoszczy.
Przypomnijmy, że pomocnik został wypożyczony na rok z Zagłębia do Zawiszy tuż przed startem sezonu 2011/12. Błąd złapał na zapleczu Ekstraklasy odpowiedni rytm, co zaowocowało między innymi wyborem na najlepszego piłkarza I ligi w plebiscycie tygodnika Piłka Nożna.
Wspaniała forma spowodowała, że coraz głośniej zaczęło się mówić o możliwości powrotu pomocnika do macierzystej ekipy już w zimie. Ta ma przecież spore problemy w Ekstraklasie i przydadzą się jej każde ręce i nogi do pracy. Prawie na pewno jednak Błąd do końca roku grać będzie w Bydgoszczy.
Jak udało się nam ustalić, piłkarz jest już po rozmowie ze sztabem szkoleniowym oraz kierownictwem Zagłębia. Ostatecznie wszyscy zadecydowali, że pomocnik wróci do Lubina dopiero po zakończeniu sezonu 2011/12.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.