We wczorajszym meczu o Superpuchar Hiszpanii Real zremisował
z Atletico 1:1. Po spotkaniu piłkarze i trener Królewskich przyznawali, że zasłużyli na zwycięstwo.
James Rodriguez zdobył w meczu z Atletico swoją pierwszą bramkę dla Realu Madryt w oficjalnym spotkaniu. Piłkarza mieliśmy okazję oglądać przed kilkoma dniami w meczu Real – Fiorentina na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Pierwszą bramkę w barwach Realu strzelił James Rodriguez. –
Jestem szczęśliwy, że udało mi się zdobyć bramkę, ale wolałbym, żebyśmy
wygrali. Mieliśmy dużo więcej sytuacji do strzelenia bramki Teraz czas na rewanż i zwycięstwo na Caldero – powiedział król strzelców niedawnych mistrzostw świata.
Stosunkowo zadowolony z gry swojej drużyny był również Carlo
Ancelotti, opiekun Realu miał jednak pretensje do sędziego o nieodgwizdane zagranie ręką Mario
Suareza. – Suarez zagrał ręką, jednak mecz dla sędziego był niełatwy. Jeśli zagramy
tak jak dzisiaj, na Calderon zdobędziemy puchar – ocenił.
Trener Atletico, Diego Simeone, chciał podkreślić wysiłek
włożony przez swoich zawodników. – Zespół pokazał po raz kolejny, że umie
odpowiednio reagować na wydarzenia boiskowe – powiedział po meczu Simeone. Zdobywca
wyrównującego gola, Raul Garcia, wierzy w pozytywne dla Atletico rozstrzygnięcie
dwumeczu. – Chcę jeszcze raz zagrać dla naszych fanów i zdobyć kolejny tytuł.
Rewanżowy mecz o Superpuchar Hiszpanii zostanie rozegrany
już w piątek na Vicente Calderon.
Real Madryt obserwuje pomocnika. To piłkarz z Serie A
Real Madryt monitoruje rynek transferowy w poszukiwaniu wzmocnień na nowy sezon. Na radarze Królewskich znalazł się zawodnik jednego z włoskich zespołów.