Po tym jak z Realu Madryt odszedł Alvaro Morata hiszpańskie media zaczęły spekulować, kogo w jego miejsce sprowadzą właściciele Królewskich. Carlo Ancelotti uważa jednak, że nie drużynie nie jest potrzebny jeszcze jeden napastnik.
Tak naprawdę jedyną nominalną „dziewiątką” w zespole jest Karim Benzema. Prasa pisała o chęci pozyskania przez real Radamela Falcao czy Alvaro Negredo, ale włoski szkoleniowiec dementuje te doniesienia.
– Powtarzam po raz kolejny, że jestem w stu procentach zadowolony z piłkarzy, jakich mam do dyspozycji. Naprawdę nie potrzebujemy środkowego napastnika. Jest Benzema, a poza tym możemy grać w różnych konfiguracjach, np. funkcję fałszywej „dziewiątki” może pełnić Isco – wyjaśnił Ancelotti.
Real Madryt obserwuje pomocnika. To piłkarz z Serie A
Real Madryt monitoruje rynek transferowy w poszukiwaniu wzmocnień na nowy sezon. Na radarze Królewskich znalazł się zawodnik jednego z włoskich zespołów.