Oficjalna strona internetowa Legii Warszawa potwierdziła, że Marian Antolović i Srdja Kneżević zostali wypożyczeni do Boraca Banja Luka. Obaj piłkarze będą bronić barw bośniackiego klubu do końca obecnego sezonu.
Tak Antolović, jak i Knażević nie mieli większych szans na regularne występy w pierwszym zespole „Wojskowych”. Antolović przegrał walkę o miejsce w bramce z Dusanem Kuciakiem i Wojciechem Skabą, natomiast Knażević musiał uznać wyższość takich zawodników jak Artur Jędrzejczyk i Jakub Rzeźniczak. Obaj piłkarze trafili na Łazienkowską w 2010 roku.
Ich nowy klub – Borac Banja Luka zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli ligi bośniackiej. Do prowadzącego w lidze Żeljeznicara traci sześć punktów.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.