Atletico Madryt dokonało pierwszego transferu na następny sezon. Mistrzowie Hiszpanii pozyskali z San Lorenzo 19-letniego Angela Correę.
Młody napastnik związał się z Los Colchoneros pięcioletnim kontraktem. W tym sezonie rozegrał 46 spotkań, w których strzelił osiem goli i zaliczył 14 asyst. Correa zadebiutował w bieżących rozgrywkach i szybko zyskał sobie status jednego z największych talentów piłkarskich w Argentynie.
Jak podają hiszpańskie media Correa kosztował Atletico około osiem milionów euro. Finaliści Ligi Mistrzów wygrali rywalizację o młodego piłkarza z Manchesterem City, który również mocno zabiegał o jego kartę zawodniczą.
Real Madryt obserwuje pomocnika. To piłkarz z Serie A
Real Madryt monitoruje rynek transferowy w poszukiwaniu wzmocnień na nowy sezon. Na radarze Królewskich znalazł się zawodnik jednego z włoskich zespołów.