W pierwszym meczu o Superpuchar Hiszpanii Real zremisował z Atletico (1:1). Niepocieszony po tym spotkaniu był obrońca Królewskich Pepe. Jego zdaniem, rywale nie zasłużyli na remis.
Pepe uważa, że Atletico nie zasłużyło sobie na remis
– Jesteśmy smutni, ponieważ bardzo chcieliśmy wygrać ten mecz – komentował Portugalczyk. – Moim zdaniem Atletico nie zasłużyło sobie na remis. Oni cały czas grali na czas, nie próbowali grać w piłkę – dodał.
– Byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym, ale rywal zdobył gola po stałym fragmencie gry. Jakby tego było mało, w końcówce sędzia nie podyktował dla nas ewidentnego rzutu karnego – kontynuował.
Pepe i jego koledzy bardzo szybko, bo już w piątek będą mieć okazję do rewanżu. – Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by zwyciężyć na Vicente Calderon – zakończył obrońca Realu.
Real Madryt obserwuje pomocnika. To piłkarz z Serie A
Real Madryt monitoruje rynek transferowy w poszukiwaniu wzmocnień na nowy sezon. Na radarze Królewskich znalazł się zawodnik jednego z włoskich zespołów.