Ivan Rakitić w letnim oknie transferowym będzie jednym z najbardziej rozchwytywanych zawodników. Według hiszpańskich mediów bój o rozgrywającego Sevilli stoczą dwie drużyny z Madrytu – Real i Atletico.
Według „Marki” po piłkarzy Rojiblancos zgłoszą się największe kluby świata, ale władze Atletico nie zamierzają być bierne. Wygląda też na to, że mistrzowie Hiszpanii są bardziej zdeterminowani od Realu, którego priorytetem jest wzmocnienie innych pozycji.
Rakitić ma za sobą znakomity sezon. Chorwat w 52 meczach strzelił 15 goli i zaliczył 18 asyst oraz poprowadził Sevillę do triumfu w Lidze Europy. Jego kontrakt z andaluzyjskim klubem kończy się w 2015 roku, więc to ostatnia szansa, żeby zarobić pieniądze na sprzedaży zawodnika.
Real Madryt obserwuje pomocnika. To piłkarz z Serie A
Real Madryt monitoruje rynek transferowy w poszukiwaniu wzmocnień na nowy sezon. Na radarze Królewskich znalazł się zawodnik jednego z włoskich zespołów.