FC Barcelona zakontraktowała Luisa Suareza, ale z jego oficjalnym zaprezentowaniem mediom i fanom będzie musiała poczekać do… października. Taką decyzję podjęła Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej (FIFA).
Suarez pojawi się na Camp Nou dopiero w październiku
Przypomnijmy, że Urugwajczyk został przez federacje zdyskwalifikowany na cztery miesiące za ugryzienia Giorgio Chielliniego. Kara obejmuje wszystkie aktywności piłkarskie, łącznie z wchodzeniem na stadion i trenowaniem.
Barcelona, która wyłożyła na Suareza 75 milionów funtów, poprosiła FIFĘ o zgodę na przeprowadzenie jego oficjalnej prezentacji na Camp Nou. Federacja oficjalnie potwierdziła, że takiego pozwolenia nie wydała.
Real Madryt obserwuje pomocnika. To piłkarz z Serie A
Real Madryt monitoruje rynek transferowy w poszukiwaniu wzmocnień na nowy sezon. Na radarze Królewskich znalazł się zawodnik jednego z włoskich zespołów.