Stefan Białas, kiedyś piłkarz i trener Legii zastanawia się dlaczego warszawska drużyna ostatnio nie wygrywa meczów u siebie: – Moim zdaniem jedną z głównych przyczyn słabszej postawy Legii jest brak Macieja Rybusa – mówi portalowi „PiłkaNożna.pl” Białas.
– Ten zawodnik szarpał, stwarzał przewagę w akcjach ofensywnych. Okazuje się, że nie tak łatwo jest znaleźć następcę. Nowi gracze potrzebują czasu, żeby wkomponować się do drużyny. Tak jest wszędzie, nawet w tak bogatym klubie jak PSG, z bliskiej mi ligi francuskiej. Tyle że do Paryża trafiają lepsi zawodnicy i szybciej potrafią zrobić różnicę na boisku.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.