Były napastnik Legii, Jacek Cyzio, przed meczem z Podbeskidziem w Bielsku-Białej typuje wygraną drużyny z Warszawy. – Za legionistami przemawia większe doświadczenie – mówi.
– Faworytem sobotniego meczu będzie Legia. Dzięki ostatnim wygranym ekipa Macieja Skorży nabrała pewności siebie, a wygrywając ze Śląskiem i ŁKS-em potwierdziła, że jest dobrym zespołem. Jeżeli warszawiacy myślą o mistrzostwie, to nie mogą już tracić punktów z teoretycznie słabszymi rywalami. Bardzo liczę na ofensywę, która została poważnie wzmocniona – powiedział Cyzio.
– O Podbeskidziu krążyła opinia, że są „Janosikami” Ekstraklasy, czyli zabierają bogatym i rozdają biednym. Ciężko będzie im podtrzymać ten stan wiosną, ponieważ i Wisła i Legia na pewno nie zlekceważą drużyny Roberta Kasperczyka. Chciałbym, aby legioniści zrewanżowali się w sobotę za wrześniową porażkę przy Łazienkowskiej – dodał były gracz drużyny z Łazienkowskiej.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.