Stało się to, czego spodziewaliśmy się od dłuższego czasu. Damien Perquis zaakceptował propozycję włodarzy Realu Betis i parafował nowy, dwuletni kontrakt.
O tym, że reprezentant Polski rozmawia z Betisem, wiedzieliśmy już na początku lipca. Perquis otrzymał ofertę nowej umowy, ale bardzo długo zastanawiał się nad jej przyjęciem. Ostatecznie strony doszły do porozumienia i 30-letni obrońca będzie występował w Sewilli do końca czerwca 2016 roku.
Perquis trafił do Betisu w 2012 roku z francuskiego Sochaux. W minionym sezonie rozegrał on w barwach Los Verdiblancos 21 spotkań. Miałby ich na koncie o wiele więcej, gdyby nie kilka poważnych kontuzji, które eliminowały go z gry na wiele tygodni.
Perquis ma na swoim koncie także 12 występów w reprezentacji Polski. Wraz z kolegami zagrał na EURO 2012, które było organizowane przez Ukrainę i właśnie nasz kraj.
Real Madryt obserwuje pomocnika. To piłkarz z Serie A
Real Madryt monitoruje rynek transferowy w poszukiwaniu wzmocnień na nowy sezon. Na radarze Królewskich znalazł się zawodnik jednego z włoskich zespołów.