David Villa żegna się z Atletico Madryt. Doświadczony napastnik przeszedł już testy medyczne w New York City FC i swoją karierę będzie kontynuował za Atlantykiem.
32-letni Hiszpan w zakończonym niedawno sezonie wystąpił w 47 meczach na wszystkich frontach, w których udało mu się strzelić piętnaście goli. Przed dołączeniem do Atletico, Villa występował w takich klubach jak Real Saragossa, Valencia i Barcelona.
New York City jest klubem należącym do Manchesteru City. Jest to nowy twór, który dołączy do rozgrywek Major League Soccer od nowego sezonu.
Oprócz Villi, do Nowego Jorku ma także trafić znakomity angielski pomocnik Frank Lampard, któremu wygasa umowa z Chelsea.
Real Madryt obserwuje pomocnika. To piłkarz z Serie A
Real Madryt monitoruje rynek transferowy w poszukiwaniu wzmocnień na nowy sezon. Na radarze Królewskich znalazł się zawodnik jednego z włoskich zespołów.