Kibice Widzewa nie zostaną wpuszczeni na stadion ŁKS-u podczas zbliżający się derbów Łodzi. Decyzję w tej sprawie wydał Wydział Bezpieczeństwa PZPN na wniosek władz Łódzkiego KS-u.
– Po ostatnich analizach zachowań kibiców Widzewa na meczach wyjazdowych, doszliśmy do wniosku, że dla naszego klubu i miasta, lepiej będzie jeśli na derbach będą tylko kibice ŁKS – powiedział Zbigniew Jędrzejewski, kierownik do spraw bezpieczeństwa ŁKS-u.
Początkowo, sympatycy Widzewa mieli otrzymać 500 biletów, jednak względy bezpieczeństwa spowodowały, że zrezygnowano z takiego rozwiązania. – Wiemy o tym, że nasi kibice nie obejrzą derbów na stadionie przy al. Unii. Dostaliśmy dwa pisma w tej sprawie, od ŁKS i Wydziału Bezpieczeństwa PZPN – powiedział rzecznik prasowy Widzewa, Michał Kulesza.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.