Jak podje „El Mundo Deportivo” Brazylijczyk Diego nie porozumiał się w kwestiach finansowych z władzami Atletico Madryt i po tym sezonie opuści klub.
29-letni pomocnik zimą przyszedł do Atletico z Wolfsburga. To już druga przygoda brazylijskiego zawodnika z ekipą Rojiblancos. Wcześniej był piłkarzem tego klubu w sezonie 2011/12.
Po powrocie na Estadio Vicente Calderon, Diego rozegrał 18 spotkań licząc wszystkie rozgrywki (Primera Division, Ligę Mistrzów i Copa del Rey). Strzelił również dwa gole, w tym bardzo ważnego w pierwszym meczu ćwierćfinałowym LM z Barceloną.
Najprawdopodobniej w następnym sezonie Brazylijczyk zagra w lidze tureckiej.
Real Madryt obserwuje pomocnika. To piłkarz z Serie A
Real Madryt monitoruje rynek transferowy w poszukiwaniu wzmocnień na nowy sezon. Na radarze Królewskich znalazł się zawodnik jednego z włoskich zespołów.