W najbliższą niedzielę Legia Warszawa zagra we Wrocławiu ze Śląskiem. Najprawdopodobniej stołeczna ekipa podejdzie do tego spotkania wzmocniona dwoma silnymi punktami.
Pierwszym będzie walczący w ostatnim czasie z kontuzją Miroslav Radović. Serb podczas obozu przygotowawczego doznał pęknięcia żeber, ale z tego, co sam mówi, wszystko idzie w dobrym kierunku.
– We wtorek przejdę jeszcze kontrolne badanie rezonansem magnetycznym, lekarze sprawdzą, czy wszystko jest w porządku – mówi Radović. Niestety Serb w Lizbonie jeszcze nie zagra.
W podobnej sytuacji jest nowy nabytek warszawskiego zespołu – Nacho Novo. 32- letni Hiszpan został już zgłoszony do rozgrywek ekstraklasy.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.