Nowy napastnik Polonii Warszawa, Wladimir Dwaliszwili przyleciał już do Polski. Gruziński snajper został zakontraktowany przez „Czarne Koszule” pod koniec ubiegłego tygodnia.
25-letni Dwaliszwili występował wcześniej w izraelskim Maccabi Hajfa, gdzie przez kilka lat zdążył sobie wyrobić markę bardzo skutecznego strzelca. Piłkarz pod koniec ubiegłego tygodnia złożył podpis pod kontraktem z Polonią i już jutro dołączy do swoich nowych kolegów, którzy na klubowych obiektach przygotowują się do rundy rewanżowej T-Mobile Ekstraklasy.
Samolot z gruzińskim napastnikiem na pokładzie, wylądował w Warszawie o godzinie 9:07. Bezpośrednio z lotniska Dwaliszwili został odwieziony do swojego nowego mieszkania. Przy Konwiktorskiej pojawi się w czwartkowy poranek.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.