Wisła Kraków przebywa obecnie na zgrupowaniu w Portugalii. W piątek do dwóch wiślaków dotarły dobre wiadomości – Sergei Pareiko i Junior Diaz otrzymali powołania do swoich reprezentacji.
Sergei Pareiko został powołany do kadry Estonii na towarzyskie spotkanie z Salwadorem. Mecz odbędzie się 29. lutego w Los Angeles, w Stanach Zjednoczonych. Mistrz Polski już w Portugalii – KLIKNIJ!
Drugim zawodnikiem „Białej Gwiazdy”, który został powołany do reprezentacji swojego kraju jest Junior Diaz. Obrońca krakowskiej Wisły znalazł się w kadrze Kostaryki na towarzyskie spotkanie z Walią, które zostanie rozegrane na 29. lutego w walijskim Cardiff.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.