Dariusz Dźwigała nie jest już szkoleniowcem Radomiaka. Nowym pracodawcą trenera została Jagiellonia Białystok, gdzie będzie on członkiem – kompletowanego przed rundą wiosenną – sztabu szkoleniowego.
Zadaniem Dźwigały w Białymstoku będzie przygotowanie zespołu do wiosennej walki w Ekstraklasie. Będzie on współpracował z Tomaszem Hajtą, któremu co prawda nie wydano pozwolenia na warunkowe prowadzenie „Jagi”, jednak jeszcze przed startem rozgrywek, taka zgoda ma mu zostać udzielona. Hajto musi jednak do końca stycznia zdać odpowiednie egzaminy.
Dźwigała prowadził Radomiaka od lipca 2011 roku. W tym czasie jego drużyna rozegrała 17 spotkań i zakończyła rok na pozycji lidera III ligi.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.