Jeszcze w czwartek w Warszawie pojawi się Ismael Blanco. Argentyńczyk rozwiązał kontrakt ze swoim dotychczasowym klubem i swoją karierę będzie kontynuował w Legii Warszawa.
Ostatnim zespołem Ismaela Blanco był meksykański San Luis. W tym klubie Argentyńczyk występował przez ostatnie pół roku, ale teraz podjął decyzję, że nadszedł najwyższy czas na powrót do Europy.
Najlepszy czas Blanco przeżywał broniąc barw AEK-u Ateny. W tym zespole argentyński snajper spędził cztery lata. W Grecji grał fenomenalnie, co przełożyło się na dwa tytuły króla strzelców tamtejsze ekstraklasy.
W czwartek Blanco pojawi się w Warszawie. Na piątek zaplanowano badania 29-letniego piłkarza oraz podpisanie kontraktu.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.