W poniedziałek na popołudniowym treningu Łódzkiego Klubu Sportowego pojawił się Bartłomiej Grzelak. Piłkarz ten ostatnio był związany z Jagiellonią Białystok.
Grzelak rozegrał w ekstraklasie 85 spotkań zdobywając w nich 19 bramek. W sezonie 2002/03 grał już w ŁKS-ie (29 spotkań w lidze, 3 gole). Jest wychowankiem Orlenu Płock. Oprócz ŁKS i Jagiellonii grał także w Kujawiaku Włocławek, Unii Janikowo, Widzewie, Legii Warszawa i rosyjskim Sybirze Nowosybirsk.
Zawodnik, który w poniedziałek rozpoczął treningi z ŁKS to także były reprezentant Polski – w latach 2006-2007 Grzelak zagrał w 4. meczach drużyny narodowej, w których strzelił dwa gole.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.