– Nawet sobie pan nie wyobraża, jak bardzo chciałbym zdobyć mistrzostwo – przyznaje w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego Danijel Ljuboja, gwiazda Legii Warszawa.
– Ja nigdy nie byłem mistrzem kraju, z PSG zająłem drugie miejsce, wywalczyłem jedynie dwa Puchary Francji. Chciałbym by tytuł z Legią był takim zwieńczeniem moich występów w tym klubie. I mogę obiecać, że zrobię wszystko, by na koniec sezonu cieszyć się ze złotego medalu – mówi napastnik Wojskowych.
– Czuję się tutaj bardzo dobrze i jeśli będzie taka możliwość, zostanę. Jednak żadnych rozmów na ten temat jeszcze nie było, sprawa jest ciągle otwarta – dodaje były piłkarz ekip z Paryża czy Hamburga.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.