Wygląda na to, że podpis pod umową jest tylko formalnością. Ruch Chorzów poinformował o porozumieniu z Niedzielanem w oficjalnym komunikacie.
– Cieszę się, że doszliśmy do porozumienia z Andrzejem Niedzielanem, który znowu może reprezentować barwy chorzowskiego klubu. Zwłaszcza, że to nie tylko wyjątkowo zdolny snajper, ale i bardzo sympatyczny zawodnik, który był ulubieńcem kibiców Ruchu. Wierzę, że dzięki współpracy z naszym sztabem szkoleniowym uda mu się wrócić do optymalnej formy i zdobyć w tym sezonie wiele goli dla Niebieskich – powiedział Dariusz Smagorowicz, przewodniczący Rady Nadzorczej Ruchu Chorzów.
W barwach Ruchu Niedzielan występował w sezonie 2009-10. To właśnie w ekipie Niebieskich po nieudanej przygodzie w Wiśle Kraków „Wtorek” się odbudował. Następny sezon spędził w Koronie Kielce, a obecne rozgrywki rozpoczął w Cracovii. Jednak w ekipie Pasów kompletnie zawiódł. 32-letni napastnik w krakowskiej drużynie zdobył tylko jedną bramkę.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.