Na razie ten doświadczony piłkarz podpisał kontrakt z Legią na pół roku. W umowie znalazł się zapis, że współpraca będzie mogła zostać przedłużona o rok po zakończeniu obecnego sezonu.
33-letni piłkarz najlepszy czas spędził w Glasgow Rangers. W szkockim klubie rozegrał 162 spotkania ligowe, w których strzelił 44 gole.
Ostatnio Nacho Novo występował w Sportingu Gijon. W obecnym sezonie zagrał w jedenastu spotkaniach Primera Division, w których zdobył trzy bramki.
Tym samym Legia kontynuuje swoją politykę transferową. Warszawski klub stawia na doświadczonych i uznanych piłkarzy w Europie. Latem ze stołeczną drużyną kontrakty podpisali Danijel Ljuboja oraz Michał Żewłakow.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.