To byłby bez dwóch zdań jeden z najgłośniejszych powrotów na polskie boiska. Jak donosi „Gazeta Krakowska”, Legia Warszawa jest zainteresowana sprowadzeniem na Pepsi Arenę… Pawła Brożka.
Paweł Brożek musi grać by dobrze przygotować się do Euro. Czy okazję do regularnych występów znajdzie w Legii Warszawa?
Reprezentant Polski nie ma obecnie żadnych szans na regularne występy w Trabzonsporze, co w kontekście walki o bilety na czerwcowe Mistrzostwa Europy nie stawia go w zbyt korzystnej sytuacji. Brożek chciałby jeszcze w styczniu zmienić barwy klubowe i wrócić do Polski, jednak czy jego nowym pracodawcą zostanie Legia Warszawa?
Przypomnijmy, że 29-letni napastnik przez wiele lat grał i strzelał bramki dla Wisły Kraków. Ewentualna przeprowadzka do Warszawy nie zostałaby więc zbyt dobrze przyjęta przez fanów „Białej Gwiazdy”, a i kibice „Wojskowych” nie przyjęliby Brożka z otwartymi ramionami.
Oprócz Legii, Brożka łączy się także z drugim stołecznym klubem, czyli Polonią. Z pewnością nie wróci on do Wisły. Władze ekipy z Reymonta wykluczyły ponowne zatrudnienie swojego byłego snajpera.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.