Świetna wiadomość dla sympatyków Korony Kielce. Kapitan zespołu, Aleksandar Vuković zaakceptował propozycję władz klubu i przedłużył swój kontrakt. Na jego mocy będzie on bronić barw Korony do 2014 roku.
Serbski pomocnik trafił do Kielc w sierpniu 2009 roku, po tym jak rozwiązał swoją umowę z Iraklisem Saloniki. Jego obecny kontrakt obowiązywał jedynie do końca sezonu, jednak klub był bardzo zdeterminowany do zatrzymania swojego kapitana i w końcu dopiął swego.
Oprócz Vukovicia, umowę z Koroną przedłużył Krzysztof Kiercz. Jego kontrakt z klubem będzie obowiązywać do czerwca 2015 roku.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.