Stało się. Podczas wiosennych meczów T-Mobile Ekstraklasy, na stadionie Śląska Wrocław nie będą wpuszczani kibice drużyn przyjezdnych. Decyzję w tej sprawie podjął Polski Związek Piłki Nożnej.
Podczas wiosennych meczów Ekstraklasy, na obiekcie wicemistrzów Polski nie zobaczymy sympatyków drużyn przyjezdnych.
PZPN przychylił się do wniosku Śląska Wrocław, który nie był w stanie zapewnić przyjęcia sympatyków gości na swoim obiekcie. Klub dał jasno do zrozumienia, że dzięki temu będzie mógł odpowiednio przygotować stadion do Euro 2012 i dokończyć wszystkie prace związane z zapewnieniem bezpieczeństwa podczas meczów.
Na otwarcie wiosennych zmagań w T-Mobile Ekstraklasie, Śląsk Wrocław zmierzy się u siebie z Ruchem Chorzów. Ekipa Oresta Lenczyka zajmuje obecnie pierwsze miejsce w tabeli, natomiast Ruch jest czwarty.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.