Policja zatrzymała trzech piłkarzy Górnika Zabrze, którzy mieli wszcząć awanturę w jednym z lokali. – Podczas ucieczki wybili szybę oraz zniszczyli monitor komputera – donosi Gazeta Wyborcza.
Zatrzymani to pomocnik Aleksander K., bramkarz Łukasz S. oraz rezerwowy pomocnik Michał S. Zawodnicy Górnika w niedzielę około piątej rano bawili się oni w katowickiej Lornecie i Meduzie.
W trakcie konsumpcji piłkarze mieli wszcząć bójkę z klientami lokalu. Podczas ucieczki zawodnicy Górnika ponoć rzucali kuflami, wybili szybę oraz zniszczyli monitor komputera.
Piłkarze ci mieli od 1,5 do 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
szymek, PilkaNozna.pl źródło: Gazeta Wyborcza fot. Górnik Zabrze
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.