Przebudowa Barcelony po fatalnym sezonie jest nieunikniona. Kataloński klub skłonny jest ponoć oddać Cesca Fabregasa (zainteresowani – Arsenal i Manchester United), o ile potencjalni kontrahenci wyłożą dość absurdalną sumę odstępnego w wysokości 55 milionów euro.
Barca potrzebuje jednak pieniędzy na nowych graczy. Musi kupić snajpera z prawdziwego zdarzenia, a „Marca” podała, że przyszły, nowy trener Luis Enrique będzie chciał pozyskać obrońcę Romy Mehdiego Benatię, który kosztować ma 35 milionów euro.
Ponoć prośba Enrique została już zaakceptowana przez zarząd FCB.
Real Madryt obserwuje pomocnika. To piłkarz z Serie A
Real Madryt monitoruje rynek transferowy w poszukiwaniu wzmocnień na nowy sezon. Na radarze Królewskich znalazł się zawodnik jednego z włoskich zespołów.