Kibiców GKS-u Bełchatów czeka podczas zbliżającej się wielkimi krokami rundy wiosennej T-Mobile Ekstraklasy bardzo przyjemna niespodzianka. Władze klubu zadecydowały bowiem o znacznym obniżeniu cen biletów na spotkania.
Drużyna z Bełchatowa obchodzi w tym roku swoje 35. urodziny, a do tego świętuje dziesiąty sezon w najwyższej klasie rozgrywek. Właśnie to spowodowało, że postanowiono obniżyć ceny wejściówek i tym samym namówić kibiców do tego by tłumniej stawiali się na stadionie.
– W tym roku przypada 35-lecie naszego klubu. Wiosna będzie też dla nas drugą częścią jubileuszowego, dziesiątego sezonu w najwyższej klasie rozgrywkowej. Z tej okazji postanowiliśmy obniżyć ceny biletów – zdradził rzecznik prasowy klubu, Michał Antczak.
Ile więc będą kosztować bilety na domowe spotkania GKS-u? Osoby dorosłe zapłacą za wstęp na obiekt 15 złotych, natomiast wejściówki ulgowe będą sprzedawane w cenie 10 złotych. Na pierwszy mecz rundy wiosennej przeciwko Górnikowi Zabrze, ceny biletów mają być jeszcze niższe.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.