Wszystko wskazuje na, to że Daniel Gołębiewski najbliższe pół roku spędzi w Koronie Kielce. Wielkim zwolennikiem sprowadzenia młodego napastnika do swojego klubu jest Leszek Ojrzyński.
Gołębiewski przed początkiem rozgrywek został wypożyczony z Polonii Warszawa do Górnika Zabrze i mimo tego, że jego przygoda z ekipą 14-krotnych mistrzów Polski miała trwać przez cały sezon, to jest już niemal pewne, że piłkarz przedwcześnie wróci na Konwiktorską.
Młodemu napastnikowi nie będzie jednak dane zbyt długo zagrzać miejsca w stolicy. Jego wypożyczeniem bardzo poważnie interesuje się ósma drużyna T-Mobile Ekstraklasy, Korona Kielce.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.