Tuż po północy Podbeskidzie Bielsko-Biała ogłosiło kolejny zimowy transfer.
Podbeskidzie szuka wzmocnień przed rundą wiosenną.
Pierwszoligowiec spod Klimczoka wcześniej zakontraktował estońskiego bramkarza Matveia Igonena. Drugim zimowym nabytkiem Podbeskidzia okazał się Marcel Misztal.
18-letni środkowy pomocnik ostatnio występował w GKS Tychy. Misztal zdecydował się jednak zmienić otoczenie. Młodzieżowiec parafował dwuipółletni kontrakt z Góralami. W umowie została zawarta opcja przedłużenia.
Wieczysta rozbija bank! Drugi największy transfer w historii klubu
Wieczysta Kraków nie zwalnia tempa na rynku transferowym. Po tym, jak na Chałupnika trafił Paulinho z Oțelulu Gałacz, do I-ligowca ma dołączyć kolejny Portugalczyk z rumuńskiego klubu.