Ogromna zmiana w karierze Grzegorza Bonina. 29-letni piłkarz ostatnio występował w Polonii Warszawa, ale wiosną będzie grał w barwach Łódzkiego Klubu Sportowego!
Przez ostatnie pół roku Bonin występował w Polonii. W warszawskim klubie zarabiał niesamowicie duże pieniądze, gdyż miesięcznie inkasował 80 tysięcy złotych. Jednak to się obróciło przeciwko niemu.
Bonin jesienią nie zachwycał, czym rozwścieczył Józefa Wojciechowskiego. Ostatecznie rozstał się z Polonią już zimą i musiał szukać nowego klubu. Trafił do pogrążonego w chaosie organizacyjno-finansowym ŁKS-u.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.