Nowy napastnik Legii Warszawa Ismael Blanco jest już w stolicy. Samolot z Argentyńczykiem na pokładzie wylądował na stołecznym Okęciu kilka minut po godzinie 21.
Blanco bezpośrednio z lotniska został przewieziony do jednego z warszawskich hoteli. Wszystkie formalności związane z kontraktem piłkarz będzie załatwiał w piątek. Zanim jednak Argentyńczyk złoży podpis pod umową z „Wojskowymi” czekają go bardzo drobiazgowe badania medyczne.
Blanco był w swojej karierze dwukrotnym królem strzelców ligi greckiej w barwach AEK Ateny. Przez ostatnie pół roku bronił on barw San Luis.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.