Ismael Blanco zostanie włączony do kadry warszawskiej Legii na weekendowe spotkanie z Łódzkim Klubem Sportowym. Do siedziby klubu dotarł już certyfikat zawodnika i może on spokojnie czekać na swój debiut w barwach „Wojskowych”.
Argentyński snajper przed kilkoma dniami złożył podpis pod kontraktem z Legią. Były król strzelców ligi greckiej nie mógł jednak zagrać w niedzielnym spotkaniu ze Śląskiem Wrocław, ponieważ klub musiał załatwić sprawy formalne. Teraz, gdy certyfikat Blanco jest już w Warszawie, nic nie stoi na przeszkodzie, by piłkarz został włączony do kadry Legii na mecz z ŁKS-em.
Nowy napastnik Legii wystąpił w środę w sparingowym meczu Legii z Mazurem Karczew. Jego drużyna wygrała 8:0, a sam Blanco strzelił dwa gole.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.