Wszystko wskazuje na, to że Aviram Baruchyan nie będzie jedynym wzmocnieniem Polonii Warszawa podczas zimowej przerwy transferowej. Jacek Zieliński, szkoleniowiec „Czarnych Koszul” zdradził, że szuka jeszcze jednego zawodnika.
Jeszcze w styczniu na Konwiktorską ma trafić nowy napastnik. – Myślę, że dołączy do nas jeszcze jeden zawodnik, napastnik. Na tym zakończymy nasze poszukiwania transferowe – zdradził Zieliński, który już w niedzielę wyjeżdża wraz ze swoimi piłkarzami na zgrupowanie do Gniewina.
– Zgrupowanie będzie dosyć mocne. Nasze założenia to podniesienie na wyższy poziom cech motorycznych. Będziemy pracowali nad wytrzymałością, sprawnością ogólną i szybkością. Do tego dojdą zajęcia na boisku. Codziennie będziemy trenować po dwa razy – kontynuował.
– Wieczorem będzie obowiązkowa odnowa biologiczna, więc można powiedzieć, że całe dnie będziemy mieli zajęte. Na koniec zgrupowania rozegramy grę kontrolną z Arką Gdynia. To będzie jednak tylko przerywnik ciężkiej pracy treningowej. Najważniejsze sparingi czekają nas na zgrupowaniu w Turcji – zakończył Zieliński.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.