Jan Vertonghen nie zostanie nowym zawodnikiem Barcelony. Obrońca Tottenhamu, który od dłuższego czasu był łączony z przeprowadzką na Camp Nou, zdradził, że także w kolejnym sezonie będzie grał w piłkę na White Hart Lane.
– To że takie kluby jak Barcelona się mną interesują, oznacza że wykonuje dobrą pracę. Moim życzeniem jest jednak pozostanie w Tottenhamie i chciałbym jak najszybciej rozpocząć rozmowy w sprawie przedłużenia umowy – powiedział Vertonghen w rozmowie z belgijskim radiem.
Rosły defensor trafił do północnego Londynu w 2012 roku. W poprzednim sezonie rozegrał on w barwach Kogutów 33 spotkania, w których strzelił jednego gola.
gar, PilkaNożna.pl źr. Football Espana foto: Grzegorz Wajda
Real Madryt obserwuje pomocnika. To piłkarz z Serie A
Real Madryt monitoruje rynek transferowy w poszukiwaniu wzmocnień na nowy sezon. Na radarze Królewskich znalazł się zawodnik jednego z włoskich zespołów.