Kilkanaście godzin temu podaliśmy informacje o bardzo możliwym przejściu Ariela Borysiuka do 1.FC. Kaiserslautern. Do tych rewelacji odniósł się w końcu dyrektor sportowy Legii Warszawa, Marek Jóźwiak.
Były reprezentant Polski podczas wywiadu udzielonego oficjalnej stronie Legii powiedział, że klub prowadzi obecnie rozmowy z potencjalnymi kupcami Borysiuka. – Nadal rozmawiamy z Kaiserslautern oraz innymi klubami na temat ewentualnej sprzedaży zawodnika. Jesteśmy w stałym kontakcie z jego menedżerem i mogę zapewnić, że żadna opcja nie została zamknięta – wyznał.
– Wszystko rozstrzygnie się w ciągu kilku dni. Wraz ze zbliżającym się końcem okienka transferowego napływają do nas kolejne zapytania dotyczące Ariela Borysiuka. Chcemy wybrać najlepszą ofertę dla zawodnika oraz dla klubu – dodał Jóźwiak.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.