W niedzielę piłkarze GKS Bełchatów wyjeżdżają na obóz do Wągrowca. Sztab szkoleniowy podał listę piłkarzy, którzy udadzą się na zgrupowanie. Znalazło się na niej 28 nazwisk.
Bełchatowianie na obozie przebywać będą do 21 stycznia. W trakcie zgrupowania rozegrają dwa mecze towarzyskie – z Chojniczanką Chojnice oraz Nielbą Wągrowiec.
Kadra PGE GKS Bełchatów na obóz w Wągrowcu:
Bramkarze:
Łukasz Budziłek, Dominik Kisiel, Łukasz Sapela
Obrońcy:
Grzegorz Fonfara, Mate Lacić, Filip Modelski, Jacek Popek, Kamil Słaby, Maciej Szmatiuk, Zlatko Tanevski, Maciej Wilusz, Piotr Witasik
Pomocnicy:
Joshua Kayode Balogun, Grzegorz Baran, Miroslav Bożok, Kamil Kosowski, Mateusz Mak, Leszek Nowosielski, Piotr Piekarski, Szymon Sawala, Tomasz Wróbel, Damian Zawieja, Damian Zbozień
Napastnicy:
Paweł Buzała, Michał Mak, Dawid Nowak, Łukasz Wroński, Marcin Żewłakow
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.