W porównaniu do poprzedniego zgrupowania z kadry wypadli młodzi Maksymilian Wojtasik, Mateusz Janeczko, Wojciech Jurek, Mariusz Mikoda, a także Milan Nikolić. Do Grodziska pojedzie natomiast Damian Byrtek, który ostatnią rundę spędził w KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.
Kadra Podbeskidzia na obóz w Grodzisku Wielkopolskim
Bramkarze: Richard Zajac, Mateusz Bąk, Maciej Wierzbicki, Bartłomiej Danowski. Obrońcy: Bartłomiej Konieczny, Łukasz Mierzejewski, Juraj Danczik, Sławomir Cienciała, Ondrzej Szourek, Damian Byrtek, Krzysztof Król, Tomasz Górkiewicz. Pomocnicy: Marek Sokołowski, Mariusz Sacha, Maciej Rogalski, Liad Elmalich, Dariusz Kołodziej, Liran Cohen, Sebastian Ziajka, Wojciech Reiman, Dariusz Łatka, Matej Nather. Napastnicy: Robert Demjan, Adrian Sikora, Piotr Malinowski, Sylwester Patejuk, Ivan Czurić.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.