Jacek Zieliński, szkoleniowiec Polonii Warszawa ogłosił nazwiska 26 piłkarzy, których zabierze ze sobą na zgrupowanie do Gniewina. „Czarne Koszule” będą trenować nad Bałtykiem do 14 stycznia.
W kadrze Polonii znalazło się kilka nowych twarzy. Na zgrupowanie pojadą m.in. Aviram Baruchyan, nowy zawodnik „Czarnych Koszul” oraz Adam Pazio, którego przesunięto do pierwszego zespołu z Młodej Ekstraklasy.
Kadra Polonii Warszawa na zgrupowanie w Gniewinie:
Bramkarze: Michał Gliwa, Adrian Lis, Sebastian Przyrowski
Obrońcy: Marcin Baszczyński, Dorde Cotra, Adam Kokoszka, Radek Mynar, Adam Pazio, Maciej Sadlok, Jakub Tosik, Aleksandar Todorovski
Pomocnicy: Aviram Baruchyan, Grzegorz Bonin, Tomasz Brzyski, Bruno Coutinho Martins, Robert Jeż, Tomasz Jodłowiec, Łukasz Piątek, Miłosz Przybecki, Pavel Sultes, Łukasz Trałka, Dawid Weis, Paweł Wszołek
Napastnicy: Edgar Cani, Daniel Sikorski, Łukasz Teodorczyk
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.