Znamy już nazwiska piłkarzy, których Jacek Zieliński, szkoleniowiec Polonii Warszawa desygnował do wyjazdu na zgrupowanie do Turcji. Obóz w Belek będzie ostatnim etapem przygotowań „Czarnych Koszul” do rundy wiosennej T-Mobile Ekstraklasy.
W kadrze Polonii znaleźli się zakupieni w styczniu piłkarze, Wladimir Dwaliszwili i Aviram Baruchyan. Zabrakło natomiast Grzegorza Bonina, z którym w poniedziałek rozwiązano kontrakt.
Kadra Polonii Warszawa na obóz w Turcji:
Bramkarze: Michał Gliwa, Adrian Lis, Sebastian Przyrowski.
Obrońcy: Marcin Baszczyński, Tomasz Brzyski, Dorde Cotra, Adam Kokoszka, Radek Mynar, Adam Pazio, Maciej Sadlok, Aleksandar Todorovski, Jakub Tosik.
Pomocnicy: Aviram Baruchyan, Bruno, Robert Jez, Tomasz Jodłowiec, Łukasz Piątek, Łukasz Trałka, Dawid Weis, Paweł Wszołek.
Napastnicy: Edgar Çani, Wladimir Dwaliszwili, Daniel Sikorski, Pavel Sultes, Łukasz Teodorczyk.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.