Od czwartku piłkarze Zagłębia Lubin trenować będą w Grodzisku Wielkopolskim. Na pierwsze zgrupowanie przed rundą wiosenną Pavel Hapal zabrał 29 piłkarzy.
Bramkarze: Bojan Isailović, Aleksander Ptak, Konrad Forenc, Władimir Buszma, Marek Kozioł.
Obrońcy: Marcin Kowalczyk, Bartosz Rymaniak, Csaba Horvath, Adam Banaś, Costa Nhamoinesu, Sergio Reina, Paweł Widanow, Elton Lira, Kornel Osyra.
Pomocnicy: David Abwo, Szymon Pawłowski, Łukasz Hanzel, Patryk Rachwał, Damian Dąbrowski, Kamil Wilczek, Adrian Rakowski, Maciej Małkowski, Roman Sloboda, Paweł Hajduczek, Ivan Hodur.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.