Dobra wiadomość dla sympatyków Legii Warszawa. Do zajęć z pierwszym zespołem wrócił Ivica Vrdoljak. Kapitan „Wojskowych” przez kilkanaście ostatnich dni zmagał się z problemami z pachwiną.
Vrdoljak urazu nabawił się w trakcie zgrupowania na Cyprze. Piłkarz opuścił swoich kolegów i udał się na konsultacje do swojej ojczyzny. Po serii specjalnych zabiegów Chorwat dostał „zielone światło” na powrót do treningów. – Według zaleceń na pierwszym treningu mam pracować trochę lżej, a na drugich zajęciach mogę już ćwiczyć na pełnych obrotach. Na razie czuję się nieźle – powiedział sam zainteresowany.
Vrdoljak zdradził także, że jego problemy z pachwiną nie są nową kontuzją. – Przez długą część rundy otrzymywałem zastrzyki przeciwbólowe. Mam nadzieję, że wiosną będzie lepiej – powiedział.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.