Karim Benzema jest coraz bliżej przedłużenia kontraktu z Realem Madryt. Francuski napastnik ma w najbliższych tygodniach złożył podpis pod nową umową, która zwiąże go z Królewskimi do 2018 roku.
W ostatnim czasie zdecydowanie częściej mówiło się o odejściu Benzemy z Estiadio Santiago Bernabeu. Piłkarz podobno nie mógł dojść z klubem do porozumienia w kwestii wysokości swojej pensji i nic dziwnego, że media zaczęły go łączyć m.in. z Arsenalem czy Manchesterem United.
Jak podaje „El Confidencial” uposażenie Benzemy po parafowaniu nowego kontraktu będzie zmienne. Co to oznacza? W pierwszym sezonie obowiązywania umowy będzie on zarabiał 6,5 miliona euro, w drugim 7 milionów, a w trzecim 7,5 miliona.
Real Madryt obserwuje pomocnika. To piłkarz z Serie A
Real Madryt monitoruje rynek transferowy w poszukiwaniu wzmocnień na nowy sezon. Na radarze Królewskich znalazł się zawodnik jednego z włoskich zespołów.