Czy Robert Kasperczyk złoży swój podpis pod nowym kontraktem z Podbeskidziem Bielsko-Biała? Coraz więcej na to wskazuje. Jak donosi „sport.pl” już niedługo trener „Górali” ma przedłużyć swoją umowę z klubem.
Kasperczyk piastuje stanowisko szkoleniowca Podbeskidzia od grudnia 2009 roku. Jego największym sukcesem jest wprowadzenie „Górali” do Ekstraklasy. Co więcej, pod jego wodzą ekipa z Bielsko-Białej spisuje się bardzo dobrze i jest bardzo blisko zapewnienia sobie utrzymania w gronie najlepszych zespołów w Polsce.
Obecny kontrakt Kasperczyka wygasa po zakończeniu sezonu. – Nasze stanowiska są już mocno zbliżone, porozumienie zostało wypracowane – zdradził sam zainteresowany.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.