Podbeskidzie Bielsko-Biała pokonało na wyjeździe Widzew Łódź 1:0 i bardzo udanie zainaugurowało zmagania w rundzie rewanżowej T-Mobile Ekstraklasy. Swojego zadowolenia po spotkaniu nie ukrywał szkoleniowiec „Górali” Robert Kasperczyk.
– Nie mogliśmy lepiej zacząć rundy wiosennej. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego zwycięstwa. Przybliża nas ono do celu, jakim jest utrzymanie się w lidze – powiedział trener Podbeskidzia.
– Przebieg gry napawa nas optymizmem. Dzisiejsza wygrana przejdzie do historii. Podbeskidzie pierwszy raz wygrało bowiem z Widzewem. Za kilka kolejek łodzianie będą silniejszym zespołem – dodał Kasperczyk.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.