W meczu sparingowym Wisła Kraków przegrała 2:3 z FC Midtjylland. – Uważam ten sparing za bardzo pożyteczny i jestem dobrej myśli – powiedział po spotkaniu Kazimierz Moskal.
– Wisła pokazała, że jest w stanie się zmobilizować przy niekorzystnym wyniku. Przegrywaliśmy 0:2, udało się wyrównać, jednak w końcówce daliśmy sobie strzelić bramkę na 3:2. Niestety, jest to nieuniknione i do przewidzenia, kiedy popełnia się błędy, grając z tak dobrze dysponowanym przeciwnikiem – powiedział Moskal.
Biała Gwiazda przygotowuje się do rozgrywek ligowych, ale także spotkania o Superpuchar z Legią Warszawa. – Przed nami jeszcze jeden sparing w Portugalii, ostatni przed Superpucharem, dlatego trzeba będzie uważnie przemyśleć skład na ten mecz – zakończył Moskal.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.