Głośne śpiewy i transparent „Waldek King” towarzyszyły czwartkowej konferencji prasowej, na której poinformowano, że trener Waldemar Fornalik przedłużył kontrakt z Ruchem.Ekstraklasa: Nowy kontrakt Fornalika – KLIKNIJ!
Do kawiarni klubowej przy Cichej 6 przybyli tym razem nie tylko dziennikarze, ale również sympatycy Ruchu, którzy postanowili podziękować Waldemarowi Fornalikowi. Kibice mieli okazję przysłuchać się konferencji prasowej. Po jej zakończeniu rzecznik prasowa, Donata Chruściel, oddała głoś fanom. I to dosłownie, bo ci po chwili zaczęli chóralnymi śpiewami dziękować Waldemarowi Fornalikowi.
– Dziękuję Wam! Wasze wsparcie jest niesamowite. Bez niego trudno byłoby funkcjonować w ciężkich chwilach. Z wami nasza przyszłość wygląda bardzo obiecująco – chwalił fanów opiekun „Niebieskich”.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.