Kibice Górnika Zabrze ponownie udowodnili, że dla swojego ukochanego klubu są gotowi do wielkich poświęceń. Ponad stu sympatyków 14-krotnych mistrzów Polski zjawiło się na stadionie by pomóc w odśnieżeniu boiska. Ich wysiłek przyniósł zamierzony rezultat.
Kibice wraz z odpowiednimi służbami od rana pracowali w pocie czoła i pozbywali się śniegu z murawy. Obecnie boisko jest już niemal w całości odśnieżone i będzie na nim można rozegrać mecz ligowy pomiędzy Górnikiem Zabrze i Legią Warszawa. Wspólne starania kibiców i klubu dały więc bardzo dobre owoce.
– Obiekt jest w 90 procentach odśnieżony. Murawa rozmarznięta i właściwie już teraz można na niej grać. Nie będzie powodów, by w niedzielę delegat PZPN miał mieć jakieś zastrzeżenia – zdradził zarządca stadionu przy Roosevelta Piotr Podgórski.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.